pondělí 11. května 2015

do 3 měsíců půjčku vrátit a neplatit žádný úrok?

Také jste si všimli konkurence, která slibuje půjčku na směnku, nebo třeba jen do 5000 Kč? To je síla co? RPSN, které si účtují z nich dělá snad multimilionáře, protože mnoho lidí si řekne, že vrátí třeba „jen“ o 500Kč víc. Co ale lidé nevědí, tak že v těchto půjčkách, jsou skoro vždy nějaké skryté poplatky a navíc velmi drobným písmem je napsáno, něco v tomto smyslu: Pokud se zpozdíte se splátkou byť jen o den, tak budete mít denní penále třeba 500Kč na den… To je hustý… Není lepší, si u Nás, půjčit třeba 30000Kč, a řádně je splácet s nízkým úrokem, nebo dokonce do 3 měsíců půjčku vrátit a neplatit žádný úrok? Dejte nám vědět, jak se Vám tato možnost líbí, případně si hned zažádejte, a veškeré potřebné, ale i nepotřebné informace Vám sdělíme. Proč? Abyste byli s naší službou maximálně spokojeni, a v případě další potřeby k nám příště šli na jistotu…

Nejslabší hráč v naší skupině

To že se dnes hraje s Rakouskem, snad ani zmiňovat nebudeme. Nejslabší hráč v naší skupině… uf… no lepší než druhá Kanada že? Procházeli jsme naší emailovou komunikaci pár měsíců na zpět, a zjistili jsme, že máte celkem často otázku, zda si od nás můžete půjčit další zápůjčku, když jste u Nás jednu už MĚLI. Samozřejmě že ano, a těší Nás Váš zájem o služby, které naleznete na našich stránkách operativnipujcka.cz. Jediné, co stačí, tak napsat email, ve kterém nám sdělíte, co přesně potřebujete, a my se Vám pokusíme co nejdříve odpovědět.