Také jste si všimli
konkurence, která slibuje půjčku na směnku, nebo třeba jen do 5000 Kč? To je
síla co? RPSN, které si účtují z nich dělá snad multimilionáře, protože
mnoho lidí si řekne, že vrátí třeba „jen“ o 500Kč víc. Co ale lidé nevědí, tak
že v těchto půjčkách, jsou skoro vždy nějaké skryté poplatky a navíc velmi
drobným písmem je napsáno, něco v tomto smyslu: Pokud se zpozdíte se splátkou
byť jen o den, tak budete mít denní penále třeba 500Kč na den… To je hustý…
Není lepší, si u Nás, půjčit třeba 30000Kč, a řádně je splácet s nízkým úrokem,
nebo dokonce do 3 měsíců půjčku vrátit a neplatit žádný úrok? Dejte nám vědět,
jak se Vám tato možnost líbí, případně si hned zažádejte, a veškeré potřebné,
ale i nepotřebné informace Vám sdělíme. Proč? Abyste byli s naší službou
maximálně spokojeni, a v případě další potřeby k nám příště šli na
jistotu…
pondělí 11. května 2015
Nejslabší hráč v naší skupině
To že se dnes hraje s Rakouskem,
snad ani zmiňovat nebudeme. Nejslabší hráč v naší skupině… uf… no lepší
než druhá Kanada že? Procházeli jsme naší emailovou komunikaci pár měsíců na zpět,
a zjistili jsme, že máte celkem často otázku, zda si od nás můžete půjčit další
zápůjčku, když jste u Nás jednu už MĚLI. Samozřejmě že ano, a těší Nás Váš
zájem o služby, které naleznete na našich stránkách operativnipujcka.cz.
Jediné, co stačí, tak napsat email, ve kterém nám sdělíte, co přesně
potřebujete, a my se Vám pokusíme co nejdříve odpovědět.
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)